Programma

10.00 16.00   Verkoop Bottertochten, kraam nabij de Botterwerf.
10.00 17.00   Havenmarkt/ braderie op de Havenstraat.
                      Oude ambachtenmarkt met kinderspelen rond de Botterwerf
                      Kunstmarkt op parkeerterrein Nautisch Kwartier.
                      E-motion Festival op parkeerterrein Nautisch Kwartier.
                      E-motion proefrijden 2-wheelers brommobiel op parkeerterrein Nautisch Kwartier.
                      Open Huis Waterzuivering
                      Optimist on Tour bij drijvende steiger bij Fletcher
                      Kinderactiviteiten bij de Botterwerf
                      Open Huis Botterwerf en smederij
                      Kofferbakverkoop op Loskade
                      Road en Vlootshow Koninklijke Marine op Havenstraat bij Botterwerf.
                      Klassieke schepen in de Oude haven en het kolkje Nautisch kwartier.
                      Open Huis Zr. Ms. Gouwe aan de Loskade.
                      Open Huis reddingsboot Johanna Louisa en zeilklipper RWS (kade bij botterwerf)
                      Palingrook demonstraties aan de Havenstraat bij de Kalkovens.
10.00             Kick-off deelfietsproject Gemeente Huizen in Activity Zone
11.00 11.20   Presentaties klederdrachtgroep Volemdam op podium II.
11.00 12.00   Spelactiviteiten in Activity Zone
11.20 11.40   Klederdrachtgroep Bunschoten/Spakenburg op podium II.
11.30 12.00   Shantykoor ‘Het Zwarte Gat’ op podium I.
11.30 12.00   Shantykoor ‘Zoute Zee’ op podium III.
11.40 12.00   Klederdrachtgroep Marken op podium II.
12.30 13.00   Spelactiviteiten in Activity Zone
12.00 12.20   Klederdrachtgroep Katwijk op podium II.
12.15 12.45   Shantykoor Windstilte Podium I.
12.15 12.45   Shantykoor Vechtse Parlevinkers op podium III.
12.15 12.45   Shantykoor Ruime Sop podium IV.
12.20 12.40   Klederdrachtgroep Hindeloopen op podium II.
12.40 13.00   Klederdrachtgroep Enkhuizen op podium II.
13.00 13.30   Shantykoor Ruime Sop op podium I.
13.00 13.30   Shantykoor Het Zwarte Gat op podium III.
13.00 13.30   Shantykoor Zoute Zee op podium IV.
13.20 13.40   Klederdrachtgroep Huizen op podium II.
13.30 14.00   Lunch-concert Brassband Prinses Irene
13.40 14.00   Klederdrachtgroep Volendam op podium II.
13.45 14.15   Shantykoor Vechtse Parlevinkers op podium III.
14.00 14.20   Klederdrachtgroep Bunschoten/Spakenburg op podium II.
14.20 14.40   Klederdrachtgroep Marken op podium II.
14.00 15.00   Sportdemo in Activity Zone
14.30 15.00   Shantykoor Zoute Zee op podium I.
14.30 15.00   Shantykoor Windstilte op podium III.
14.30 15.00   Shantykoor Het Zwarte Gat op podium IV.
14.40 15.00   Klederdrachtgroep Katwijk op podium II.
15.00 16.00   Sportdemo in Activity Zone
15.00 15.20   Klederdrachtgroep Hindeloopen op podium II.
15.15 15.45   Shantykoor Vechtse Parlevinkers op podium I.
15.15 15.45   Shantykoor Het Ruime Sop op podium III.
15.15 15.45   Shantykoor Windstilte op podium IV.
15.20 15.40   Klederdrachtgroep Enkhuizen op podium II.
16.15 16.45   Grande finale shantykoren op de Botterwerf.
17.30              Einde Havenfestival.